Hakkımızda

image23

Biz Kimiz?

AVB Enerji, reaktif güç kompanzasyon sistemleri, enerji kalite sistemleri, enerji izleme sistemleri, kaçak akım korum sistemleri ve mühendislik hizmetleri ile ilgili projelendirme, tasarım, uygulama yapan konusunda uzman deneyimli bir “Mühendislik” firmasıdır. AVB Enerji, yatırımların projelendirme aşamasından itibaren uzmanlık alanındaki konularda, ihtiyacı en uygun şekilde planlama ve saha uygulamaları ile yatırımların, ihtiyaca yönelik optimum tamamlanmasına katkı sağlamaktadır.  

Saha uygulaması tamamlanan sistemlerin devreye alındıktan sonra “Periyodik Bakım, Test ve Kontrol Hizmetleri” gibi servis alanlarında da hizmet vermekte olan AVB Enerji, Acil Teknik Servis, Teknik Danışmanlık, İlave İhtiyaçlara Çözüm Üretilmesi vb. gibi, Satış Sonrası Hizmetlerde profesyonel ve hızlı çözüm yaklaşımıyla, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı hedeflemektedir.  Aynı zamanda AVB Energy, Zez Silko Türkiye resmi yetkili distribütörüdür.

Vizyon

Vizyon

Vizyon

image24

Ülkemizin her bölgesinde yaygın, güvenilir ve üstün kalitede hizmet sunan, reaktif güç kompanzasyon sistemleri ve enerji kalite çözümleri ile ilgili her işletmenin hizmet almaktan huzur ve mutluluk duyduğu, müşterilerini ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sunduğu “ Butik hizmet ‘’anlayışıyla fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı çözümler ile bir mühendislik firmasından daha fazlasını vadeden, saygın, değerli ve lider bir şirket olmaktır. 

Misyon

Vizyon

Vizyon

image25

İşletmelerin, ihtiyaç ve beklentilerini en uygun şekilde tespit ederek onlara en doğru ve güvenilir şekilde, en uygun çözüm önerileri sunan, uzman mühendis kadrosu, güçlü, kurumsal ve teknolojik alt yapısıyla hizmetlerini müşterilerine hızlı ve etkin bir şekilde ulaştıran, etik değerlerin ve sosyal sorumluluğun bilincinde olarak disiplinli ve istikrarlı bir şekilde çalışmayı kendine ilke edinen, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir mühendislik şirketi olmaktır.